Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool

Belangrijkste voorzieningen

  • 120 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Deze 120 m² Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos ligt op 6-minuten wandelafstand van Agios Agathopodas en biedt snelle toegang tot bezienswaardigheden in de buurt. De 2-slaapkamer villa biedt gasten wifi en privé-autoparkeren, en ligt op 3 km van de Kerk van Sint Johannes de Doper.

    Church of Agios Yiorgos is binnen een paar straten van de villa gesitueerd. De 2-badkamer accommodatie is binnen 10 minuten rjden van het Spilies-strand gesitueerd.

    In een complete keuken in de gesitueerde in Pánormos Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool zijn er een waterkoker, een koelkast en een oven. Porto Parasiris ligt binnen het bereik van de villa en verwent gasten met gerechten uit de Mediterrane keuken. Vervoersmogelijkheden in de buurt zijn onder andere Panormo bushalte, op 950 meter hier vandaan. Als je in vorm wilt blijven, kun je badminton proberen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00002237591

    Kameropties bij Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos Hostel Bedden foto Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos Kamer foto Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos Kamer foto Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos Kamer foto Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos Kamer foto Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos Kamer foto Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos Kamer foto Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos Kamer foto Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos Kamer foto Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos Kamer foto
    Villa met Twee Slaapkamers

    Grootte: 120 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in de villa?
      Ja, een ingerichte keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in de villa.
    • Zijn huisdieren toegestaan in deze villa?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in deze villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool?
      Gasten van Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool kunnen onder andere het Spilies-strand (4 km), de Kerk van Sint Johannes de Doper 3) en Church of Agios Yiorgos 1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Gagra - Villa By The Sea With A Private Pool Pánormos